Rozstrzygnięte zapytania ofertowe

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 3/IKAR/2023
z dnia 12.06.2023

W związku z realizacją projektu „Rehabilitacja sposobem na samodzielność 3”, współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zapraszamy do złożenia oferty na sprzedaż 4-ch klimatyzatorów wraz z montażem i uruchomieniem w pomieszczeniach rehabilitacyjnych Integracyjnego Klubu Aktywnej Rehabilitacji i Sportu Niewidomych „IKAR” w Lublinie.

Dokumenty do pobrania:

Rozstrzygnięcie:


 

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/IKAR/2023
z dnia 23.05.2023

W związku z realizacją zadania współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zapraszamy do złożenia oferty na świadczenie usługi: Zakwaterowanie i wyżywienie grupy 34 osób – uczestników obozu sportowego z zakresu Bowling i Nordic Walking dla osób niewidomych i słabowidzących w ramach projektu „Ruszaj Się! VI”, na potrzeby Integracyjnego Klubu Aktywnej Rehabilitacji i Sportu Niewidomych „IKAR” w Lublinie.

Dokumenty do pobrania:

Rozstrzygnięcie:


 

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/IKAR/2023
z dnia 23.05.2023

W związku z realizacją zadania współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zapraszamy do złożenia oferty na świadczenie usługi: Zakwaterowanie i wyżywienie grupy 27 osób – uczestników obozu sportowego z zakresu Pływania i Showdown dla osób niewidomych i słabowidzących w ramach projektu „Ruszaj Się! VI”, na potrzeby Integracyjnego Klubu Aktywnej Rehabilitacji i Sportu Niewidomych „IKAR” w Lublinie.

Dokumenty do pobrania:

Rozstrzygnięcie:


 

Strona stworzona na bazie skryptu Quick.CMS - link do strony autora OpenSolution.org